Program ke dni Země

30. 4. jsme přivítali ve školním klubu paní Mgr. Mičunkovou, která připravila program ke dni Země. Děti si program s chutí a energií sobě vlastní užily. Vytvořily krásné kreslené plátěné tašky, model Země ze samotvrdnoucí hmoty a vyzkoušely si také několik jednoduchých pokusů. Čas letěl jako voda a najednou bylo třeba jít domů či do mimoškolních kroužků. Dětem se odcházelo lehce s pocitem dobře vykonané práce.
Anna Hříbková a klubíci











